Kullanım Koşulları

Lab Akademi isimli  blog sitesi Orhan ÇAKAN’na ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz. Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Aşağıdaki yer alan maddeleri labakademi.com  önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

İçerik

Lab Akademi  sitesinde yer alan tüm içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Orhan ÇAKAN ve misafir yazarlar tarafından labakademi.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal labakademi.com’a aittir. Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez. Bilgi paylaşımı istendiğinde bu içerikler, aşağıda bulunan linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı labakademi.com‘dan alınmıştır
Kaynak: labakademi.com 

Yukarıda belirtilen bilgi paylaşım şartlarına uyulmadığı durumlarda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince labakademi.com her türlü hukuki şartları uygulama hakkını saklı tutar. Web sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.  5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar   

Sitede labakademi.com’un kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Lab Akademi Bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi labakademi.com’un bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

Yorumlar

Lab Akademi’de yayınlanan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Lab Akademi’ye gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayına alınmaktadır. Yayınlanan bu yorumlardan labakademi.com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir.  Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve labakademi.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

 

Üyelikten Ayrılma

Lab Akademi işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Koşulları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Lab Akademi’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Lab Akademi’ye ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

Lab Akademi kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

 

İletişim

Lab Akademi’ye erişen veya bu siteden istifade eden bütün ziyaretçiler, tüm kullanım koşullarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Lab Akademi’ye  ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.