Sektörel Duyurular

Heyecanla Duyuruyoruz: Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezi Açıldı!

Lab Akademi olarak gururla duyuruyoruz ki Maltepe, İstanbul’da bulunan Deneyim ve Eğitim Merkezimizi Ekim 2023 tarihinde açtık! Bu merkez, laboratuvar sektörüne yön vermek isteyen geleceğin profesyonellerini ve akademisyenlerini yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim noktasıdır.

Deneyim merkezimizde, HPLC, GC, AAS, ICP, UV-Vis, PCR gibi analitik cihaz, kalite yönetim sistemi, laboratuvar uzmanlık, kişisel gelişim ve akademik gelişim eğitimleri gibi zengin bir içerik sunmaktayız. Bu eğitimler, kursiyerlerin laboratuvar kariyerlerine değer katmalarına bilgi birikimlerini bir üst seviyeye çıkartmalarına olanak tanımaktadır.

Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezi’nde eğitimler, yüz yüze uygulamalı olarak veya çevrimiçi uzaktan eğitim platformumuzdan hibrit bir şekilde alınabilir. Böylece herkes, kendi öğrenme stilini tercih ederek bilgi ve deneyim kazanabilir. Lab Akademi kurduğu dijital eğitim platformu ile zengin bir öğrenme deneyimi sunmaktadır.

Deneyim merkezimiz, Türkiye’de alanında bir ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır. Bu başarı, siz değerli okurlarımızın ve sektör paydaşlarımızın desteğiyle mümkün olmuştur.

Heyecanla beklenen bu merkezimizin açılışıyla, laboratuvar sektörüne katkı sağlama azmimiz ve mutluluğumuz bir kez daha zirveye ulaşmıştır. Sizleri Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezi’nde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezi Kariyerinize Değer Katar!

Orhan ÇAKAN

Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü'nden 2009 yılında mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Kalite Yönetimi Yüksek Lisans ve Medipol Üniversitesi Biyokimya Yüksek Lisans Mezunu. Sırasıyla; Abdi İbrahim İlaç Hammadde Kalite Kontrol Analisti, World Medicine İlaç Analitik Metot Geliştirme ve Validasyon Uzmanı, İstanbul Medipol Üniversitesi REMER Proteomik Laboratuvarında Araştırmacı Kimyager ve Türkiye Gübre Fabrikaları Ar-Ge Merkezinde Araştırmacı Biyokimyager olarak çalıştı. JLU Giessen Üniversitesi Farmakoloji ve Toksikoloji Laboratuvarında Araştırmacı Kimyager olarak çalıştı. Şu an kurucusu olduğu Lab Akademi'de Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.