E-Dergi

Lab Akademi Laboratuvar Teknikleri ve Teknolojileri Dergimizin İlk Sayısı Yayında!

Lab Akademi Laboratuvar Teknikleri ve Teknolojileri Dergisi’nin ilk sayısını sizlere sunmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz.

Lab Akademi, kuruluşundan itibaren nitelikli ve akademik bilgiyi yayma vizyonunu edinmiş ve bu dergi ile bu vizyonunu taçlandırmıştır. Bu perspektifle, ilk günden beri nitelikli bilgiyi üretmeyi ve dijital kanallar aracılığıyla yaymayı kendimize görev edindik.

Dergimiz; laboratuvar sektörüne odaklanarak, sektörün öncüleri ve alanında uzmanlaşmış akademisyenlerin hazırladığı nitelikli içeriklerle dolu.

Geniş bir yelpazede yer alan laboratuvar teknikleri, yenilikçi teknolojiler, analitik yöntemler, sektörel ve bilimsel haberler, laboratuvar ipuçları, analitik uygulamalar, eğitim materyalleri ve daha birçok konuda kapsamlı makalelere ev sahipliği yapmayı amaçlıyoruz.

Dergimiz; laboratuvar alanındaki güncel gelişmeleri takip etmek isteyen herkes için ansiklopedi niteliğinde bilgi ve deneyim dolu bir kaynak olma misyonunu taşıyor. Lab Akademi olarak, sektör ve akademi bilgi birikimlerimizi uzun yıllara dayanan deneyimimizle birleştirerek dergimizin sayfalarına taşıdık. Bu adım, laboratuvar alanındaki derin bilgi ve deneyimimizi sizlerle paylaşma kararlılığımızın bir ifadesidir.

Siz değerli okurlarımızın aktif katılımı ve ilgisi ile sektör paydaşlarımızın değerli destekleri, dergimizi daha zengin ve değerli kılacak. Desteğiniz bizi cesaretlendirerek, sektöre ve bilim dünyasına katkı sunma vizyonumuzu her gün bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Lab Akademi Laboratuvar Teknikleri ve Teknolojileri Dergisi’nin bu ilk sayısını sizlere sunmanın gururunu yaşıyor ve heyecanımızı sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla

Orhan Çakan

Orhan ÇAKAN

Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü'nden 2009 yılında mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Kalite Yönetimi Yüksek Lisans ve Medipol Üniversitesi Biyokimya Yüksek Lisans Mezunu. Sırasıyla; Abdi İbrahim İlaç Hammadde Kalite Kontrol Analisti, World Medicine İlaç Analitik Metot Geliştirme ve Validasyon Uzmanı, İstanbul Medipol Üniversitesi REMER Proteomik Laboratuvarında Araştırmacı Kimyager ve Türkiye Gübre Fabrikaları Ar-Ge Merkezinde Araştırmacı Biyokimyager olarak çalıştı. JLU Giessen Üniversitesi Farmakoloji ve Toksikoloji Laboratuvarında Araştırmacı Kimyager olarak çalıştı. Şu an kurucusu olduğu Lab Akademi'de Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.